نرم نگاران پیشرو
لطفا منتظر بمانید.

سرمایه های انسانی تان را چگونه مدیریت می کنید؟

مشتریان شاخص نرم نگاران پیشرو

کارنامه پر افتخار پیشرو با سازمانهای بزرگ و ارگان های معتبر دولتی و خصوصی کشور،در حقیقت مهر تاییدی بر پیشینه درخشان این مجموعه می باشد.پیشرو بهره مندی از علم روز و سهولت نرم افزارهای کاربردی خود را حق طبیعی مشتریان دانسته و در این راستا می کوشد هنر مدیریت ارزشمندترین سرمایه های سازمان شما را با تجربه ای شیرین در آمیزد.

شرکت مخابرات ایران

شرکت نرم نگاران پیشرو بعد از طی مراحل مختلف ارزیابی نرم افزارهای جامع منابع انسانی در شرکت مخابرات ایران در سال 1390 تمامی بررسی های امنیتی و کارکردی را با موفقیت طی کرده و از سال 1391 پیاده سازی سیستم آغاز گردید.نسخه کامل سیستم در شرکتهای تابعه در سطح کشور راه اندازی شد و از پروژه های موفق این شرکت و همچنین شرکت مخابرات ایران محسوب می گردد.از نتایج حاصل شده این سیستم تسهیل و تسریع در ارائه خدمات منابع انسانی می باشد.در حال حاضر شرکت مخابرات ایران با بهره گیری از این سیستم به بیش از هزار پرسنل شاغل و پرسنل بازنشسته خدمات ارائه می هد.

بانک دی

بانک دی یکی از مشتریان شاخص این شرکت می باشد که خود بانک به همراه 14 شرکت زیر مجموعه خود از این سیستم استفاده می کنند. فرآیند جذب نیروی انسانی تا پایان خدمت و تسویه حساب ، کاملا سیستمی و از طریق سیستم جامع منابع انسانی پیشرو انجام می شود.با استفاده از فرآیندهای این سیستم اکثر مراجعات حضوری و درخواستهای کتبی حذف شده و تمامی خدمات بصورت مکانیزه ارائه می شود. لازم به ذکر است مجموعه بانک دی با بهره گیری از کل امکانات سیستم جامع منابع انسانی پیشرو ، در حوزه منابع انسانی پیشرو بوده و موفق به اخذ نشان رهبری منابع انسانی اروپا از طرف آکادمی مدیریت منابع انسانی اروپا در هشتمین کنفرانس توانمندسازی منابع انسانی ایران گردید.

دیدگاه مشتریان


«جناب آقای بیدی مدیر پروژه مخابرات»
استفاده ی هزاران پرسنل شاغل و بازنشسته شرکت مخابرات در سراسر کشور از سیستم جامع منابع انسانی پیشرو، انقلابی به سوی ارتقا و نظام مندی مدیریت منابع انسانی در این شرکت ایجاد کرده است.


«جناب آقای رمضانی کارشناس امور کارکنان گروه انتخاب»
بهره برداری از سیستم نرم افزاری یکپارچه و ماژولار در ایران، قدرت و استحکام بنیان و پایه ی شرکت های داخلی است که نرم نگاران پیشرو تحکیم کننده ی همین بنیان است.


«جناب آقای حسینی مدیر پروژه بیمه دی»
سیستم جامع پیشرو موجب بهبود فرایند های منابع انسانی در بیمه دی گردیده و کیفیت بالای خدمات پشتیبانی سهولت نصب و راه اندازی این سیستم را به همراه داشته است.


«سرکار خانم مهندس مدنی رییس گروه فناوری اطلاعات، مدیریت و توسعه وزارت بهداشت»
سامانه جامع تشکیلات ، مهندسی مشاغل ، نظام پیشنهادات و ثبت تجارب وزارت بهداشت در سراسر کشور موجب یکپارچگی ، سهولت نظارت در این وزارت خانه گردیده است. . صداقت و تعهد مهمترین شاخص شرکت نرم نگاران پیشرو در پاسخ گویی به نیاز های این وزارت خانه می باشد.

راهنمایی بیشتر لازم دارید ؟

با مشاوران نرم نگاران پیشرو تماس حاصل فرمایید

واحد مرکزی

تهران ، نارمک ، خیابان فرجام ، بعد از تقاطع شهید آیت ، پلاک 886 ، ساختمان ارکید ، واحد 13 و 16

واحد طرح و توسعه

تهران ، سعادت آباد ، خیابان علامه جنوبی ، نبش خیابان 28 غربی ، پلاک 80 ساختمان علامه ، طبقه 3 ، واحد3

021-74341

021-77497389

info@narmnegaran.com