نرم نگاران پیشرو
لطفا منتظر بمانید.
نرم نگاران پیشرو

شما می توانید به پیش روید... به پیشرو بپیوندید!

پیوستن به مشتریان پیشرو

انتخاب شایسته پیشرو ، مجموعه شما را از محصولات و خدمات این شرکت بهره مند می سازد. مشتریان پیشرو آینه تمام نمای تفکر علمی و سیستماتیک طراحان پیشرو می باشند.

جهت درخواست دمو از سیستم های نگاران پیشرو و پیوستن به مشتریان این مجموعه فرم زیر را تکمیل و به ایمیل پیشرو ارسال نمایید.

یا جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران فروش ما تماس حاصل فرمایید.

پیوستن به نمایندگان پیشرو

نماینده شرکت نرم نگاران پیشرو ، شناخت و باور کاملی از محصولات ما داشته و تجربه ارزشمند خود را با دیگران به اشتراک می گذارد..

. جهت پیوستن به مجموعه نمایندگی های پیشرو فرم زیر را تکمیل و به ایمیل پیشرو ارسال نمایید.

پیوستن به همکاران پیشرو

نرم نگاران پيشرو مجموعه ای با فضای باز ، در حال رشد و توسعه میباشد،در همین راستا جذب نیروی انسانی فعال و متعهد همواره در دستور کار این مجموعه قرار دارد. ما بر این باوریم محیط مناسب فعالیت برای افراد با انگیزه و خلاق همیشه فراهم است. همکاران ما با رعایت منشور اخلاقی و با روحیه صمیمیت ،شفافیت،جدیت ،همچنین با در نظر گرفتن احترام متقابل و شایسته سالاری در راستای نو آوری مسیر موفقیت را پیموده و در دستیابی آن دیگر همکاران را یاری رسانند.

1

ارسال درخواست همکاری

نخستین گام جهت پیوستن به نرم نگاران تکمیل و ارسال فرم موجود در سایت می باشد. برای برنامه نویسان تسلط بر ASP.net, HTML, sql server, C#,javascript و برای پشتیبانی سیستم ، تسلط بر Microsoft sql server, ICDL،آشنایی با روند تست نرم افزار و مفاهیم منابع انسانی مورد توجه قرار میگیرد.

2

بررسی رزومه

رزومه های ارسالی با توجه به نیاز های شغل در خواستی، با رعایت محرمانگی اطلاعات آن با توجه به مهارتها و شرایط درخواست کنندگتان به دقت مورد بررسی قرار می گیرند.

3

مصاحبه اولیه

در صورتی که در بررسی اولیه رزومه ارسالی مورد توجه قرار گرفت،متقاضی برای مصاحبه تخصصی با مسئول واحد مربوطه دعوت خواهد شد.

4

جلسه کمیته جذب

متقاضیان پذیرفته شده در مصاحبه تخصصی در جلسه کمیته جذب از لحاظ خصوصیات عمومی،فردی،خانوادگی،علایق و مهارتها،ویژگی های اخلاقی ،مسئولیت پذیری،تعهد و دانش سازمانی مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

5

دوره آزمایشی

در این مرحله فرد به صورت کوتاه مدت و به عنوان آزمایشی،با آموزشهای مربوطه شروع به همکاری با مجموعه خواهد نمود .سخت کوشی،صداقت ،توانایی تعامل و همکاری تیمی در مجموعه از شاخص های ارزیابی فرد در این مرحله می باشد.

6

استخدام

رضایت و موفقیت در پایان دوره آزمایشی آخرین گام برای ورود رسمی به خانواده همکاران نرم نگاران پیشرو خواهد بود.

تماس با ما

Powered by Embedgooglemaps IT &

راهنمایی بیشتر لازم دارید ؟

با مشاوران نرم نگاران پیشرو تماس حاصل فرمایید

واحد مرکزی

تهران ، نارمک ، خیابان فرجام ، بعد از تقاطع شهید آیت ، پلاک 886 ، ساختمان ارکید ، واحد 13 و 16

واحد طرح و توسعه

تهران ، سعادت آباد ، خیابان علامه جنوبی ، نبش خیابان 28 غربی ، پلاک 80 ساختمان علامه ، طبقه 3 ، واحد3

021-74341

021-77497389

info@narmnegaran.com

دریافت کاتالوگ
درخواست دمو