نرم نگاران پیشرو
لطفا منتظر بمانید.
نرم نگاران پیشرو

هنر مدیریت ارزشمند ترین سرمایه های سازمانتان را با پیشرو تجربه کنید

سیستم جامع منابع انسانی پیشرو

مديريت منابع انساني معطوف به سياست‌ها، اقدامات و سيستم‌هايي است كه رفتار، طرز فكر و عملكرد كاركنان را تحت تأثير قرار مي‌دهد. به عبارت دیگر رويكردي استراتژيك به جذب، توسعه، مديريت، ايجاد انگيزش و دستیابي به تعهد منابع كليدي سازمان؛ يعني افرادي كه در آن يا براي آن كار مي‌كنند و فرآیندی که شامل چهار وظيفه جذب، توسعه، ايجاد انگيزش و نگهداشت منابع انساني است. مقصود از مديريت منابع انساني سياست‌ها و اقدامات مورد نياز براي اجراي بخشي از وظيفه مديريت است كه با جنبه‌هايي از فعاليت‌ كاركنان بستگي دارد، به ويژه براي كارمنديابي، آموزش دادن به كاركنان، ارزيابي عملكرد، دادن پاداش و ايجاد محيطي سالم و منصفانه براي كاركنان سازمان. هر یک از اهداف فوق در این حوزه با بهره گیری از زیرسیستم های پیشرو به سادگی قابل دستیابی و مدیریت می باشد. در ادامه می توانید اطلاعات فنی هر بخش را مطابق با طراحی تیم متخصص پیشرو مشاهده نمایید و در نهایت داشبوردی همه جانبه جهت تصمیم گیری در اختیار خواهید داشت .

جهت مشاهده مشخصات هر زیرسیستم روی آن کلیک نمایید.

حقوق و دستمزد

مدیریت کمیته

تشکیلات

نقل و انتقال(جابجایی)

مدیریت پرسنلی

مدیریت,اطلاعات و هدایت کارکنان

آموزش مجازی

کارگزینی،احکام و قراردادها

مدیریت اسناد و آرشیو آئین نامه ها

گزارشات مدیریتی

مدیریت عملکرد

مدیریت حضور و غیاب

آموزش کارکنان

ارزشیابی و سنجش شایستگی ها

تجزیه تحلیل و طراحی مشاغل

ویژگی های بارز

شرکت نرم نگاران پیشرو در سالهای اخیر سعی کرده است که همه محصولات خود را مبتنی بر وب تولید نماید . در این راستا ما همیشه بهترین نیروهای متخصص خود را مسئول پیگیری آخرین تغییرات حوزه نرم افزار در دنیا و همچنین بررسی تکنولوژی های جدید قرار داده ایم خوشبختانه با هر گونه بهبود در تکنولوژیها چه از نظر کارایی و چه از نظر امنیتی این تغییرات در کمترین زمان در کلیه نرم افزارها به روز شده و نسخه جدید در اختیار مشتریان قرار می گیرد. لازم به ذکر است که سفارشی کردن محصولات این شرکت در صورتیکه مبتنی بر ایده های علمی باشد امکان پذیر خواهد بود..

وجه تمایز

آنچه ما را متمایز ساخته و مزیت رقابتی ما محسوب می شود ، ابتناء سیستم جامع منابع انسانی پیشرو بر مبانی علمی به روز در حوزه نظام سازی منابع انسانی است.مبانی علمی که حاصل نزدیک به دو دهه مطالعه و پژوهش و ارائه مشاوره به سازمانهای ایرانی و انجام پروژه های کاربردی در حوزه نظام سازی منابع انسانی است.این چارچوب علمی که در قالب مدل معماری مدیریت منابع انسانی ، زیربنای طراحی و توسعه نرم افزار می باشد ، موجب شده است که زمینه استقرار نظامهای نوین منابع انسانی از جمله مدیریت استعدادها ، مدیریت عملکرد و... نیز به صورت نرم افزاری فراهم گردد.

دریافت کاتالوگ
درخواست دمو

راهنمایی بیشتر لازم دارید ؟

با مشاوران نرم نگاران پیشرو تماس حاصل فرمایید

واحد مرکزی

تهران ، نارمک ، خیابان فرجام ، بعد از تقاطع شهید آیت ، پلاک 886 ، ساختمان ارکید ، واحد 13 و 16

واحد طرح و توسعه

تهران ، سعادت آباد ، خیابان علامه جنوبی ، نبش خیابان 28 غربی ، پلاک 80 ساختمان علامه ، طبقه 3 ، واحد3

021-74341

021-77497389

info@narmnegaran.com